Tipy a Triky

Toto je stránka o fantasy ale najdete tu i pár tipů na moji oblíbenou hru,gothic 1-

Gothic-vedlejší úkoly

     Gothic-vedlejší úkoly

 

    Toto je seznam vedlejších úkolů z prvních dvou kapitol:

 

1.     tento úkol zadá žoldák ze svobodného dolu,Baloro.

Můžete ho ale odmítnout.Dá vám úkol donést mu 5 kusů chleba,5 jablek,5 piv,2 hrozny,2 pálenky a 2 sýry a prý vám za to dá super meč.Pokud mu to ale donesete,nic vám nedá(350 exp).

 

2.Tento úkol dá rolník Horatio.Může vás naučit sílu pokud mu řeknete,na co ji použijete.Promluvte s Jeremiášem a potom rolníkovi řekněte že ji vzužijete na to abyste porazili Rýžového Lorda.Dá vám sílu plus 5.

 

3.Scatty vám dá úkol porazit někoho v aréně.Vyzvěte Kharima,i když ho neporazíte,dostanete 50 exp.Potom vyzvěte Kirga kterého již musíte porazit.

 

4.Tento úkol zadá kopáč Snipes a je o něm zmínka v návodu.Řekne vám že máte odlákat Aarona od truhly.Tomu musíte říct že ho chce vidět Ian.Snipes vám za to dá 10 nugetů.Pak od něj ještě můžete koupit klíč od oné truhly.Dole u Iana čeká rozzlobený Aaron kterému prodejte klíč za 20 nugetů.

 

5.Tento úkol zadá Snaf,kuchař ze Starého tábora.Máte mu donést 5 pekelných hub a 3 žravé štěnice.Houby jsou poblíž Jackalovy brány a štěnice na místě výměny a na smetišti u arény.Jako odměnu získáte každý den 3 ragú. 

 

 

 
Doufám že se vám tu líbí.