Tipy a Triky

Toto je stránka o fantasy ale najdete tu i pár tipů na moji oblíbenou hru,gothic 1-

Gothic2-1.kapitola-návod

Gothic 2-první kapitola-návod

Jsou tu jen ty nejdůležitější úkoly(za domobránce):

1.Jak se dostat do Khorinisu-já jsem si od Lobarta koupil šaty,v jeho skladu na seno byly prachy.Pokud vás nenačape Lobart,lze je vzít i v jeho truhle.

2.Jak se stát občanem města-přesvědčil jsem tyto mistry:

Matteo – moc si to nepamatuju,myslím že jsem mu zaplatil Grittin dluh(100 zlatých).

Constantino – některé byliny lze najít,zbytek je potřeba získat jinak.Bylinkář Zuris vám poví že Constantino chodí byliny sbírat do divočiny nalevo od brány a ty vzácnější ke kamennému kruhu u Lobartovy farmy.Posbírejte je(U kruhu je pár polních škůdců.)a doneste Constantinovi.

Bosper-chce od vás pár vlčích kůží které můžete najít u zabitých vlků.Bartok vás za 50 zlatých vezme na lov kde kůže určitě posbíráte.

Harad-Je třeba se nechat Laresem(starý známý z jedničky)dovést na Onarovu farmu.Dovede vás jen kousek,zbytek musíte dojít sami.Na farmě je Cipher který postrádá balík drogy.Má ho Dar,musíte ho z něj ale vymlátit.Radši si na to kupte lepší meč.Doneste ho Cipherovi který začne obchodovat.(možná obchodoval i předtím,já jsem se nekoukl.)a ve zboží má i skřetí sekeru.Doneste ji Haradovi a můžete se stát občanem.Já jsem se stal Haradovým učedníkem,volba je na vás.

Domobráncem-v horní čtvrti vás za Hagenem stejně nepustí,jděte tedy za lordem Andrem,jmenuje vás k domobraně.Nyní můžete jít za Hagenem a říct mu o dracích.

 

 
Doufám že se vám tu líbí.